wingchunkungfu.czzpět na úvodní stránku
PŘIHLÁŠKA

Přihláška do Lok Yiu Wing Chun Kung Fu Olomouc

Začátkem února 2019 otevíráme nový tříměsíční přípravný kurz pro dospělé a mládež (od 15 let). Přihlásit se můžete již nyní. Do kurzu je možné nastoupit v těchto termínech:

4., 6., nebo 11. února 2019

Další příležitost nástupu do školy v Olomouci bude na podzim 2019.

Vyplňte prosím své osobní údaje v níže uvedeném formuláři. Zajistěte si tímto účast na kurzu. Počet nových členů je bohužel omezen rozměrem tréninkového prostoru.

Oceníme pokud se rozepíšete o své motivaci k tréninku Wing Chun a pokud zmíníte jakým způsobem jste se o naší škole dozvěděli.

Školu Lok Yiu Wing Chun v Olomouci včetně přípravného kurzu vede Instruktor Jaroslav Frais.

Tréninky budou probíhat každé PONDĚLÍ a STŘEDU 16:45 - 18:15.

Adresa školy: Janského 464/26, Olomouc


Členský příspěvek na tři měsíce 2700 Kč je splatný při nástupu na první trénink.

S sebou je vhodné si přinést: tričko, tepláky, tenisky - nejlépe s bílou, nebo světlou podrážkou, která nedělá tmavé čmouhy na linoleu (vhodnou Kung fu obuv je možné si u nás také objednat).

V přípravném kurzu se žák seznámí se základy Lok Yiu Wing Chun, jak v samostatných cvicích, tak ve dvojici, včetně kroků a vytáčení. Naučí se cvičit Wing Chun formu - Siu Lim Tao (Forma malé myšlenky), cvičení ve dvojici - Ci Dan Sau a základy sebeobrany. Po absolvování přípravného kurzu se tyto cviky dále rozvíjí a přidávají se další jako: Lap Sau, Ci Sau a následně i další formy.

Po absolvování kurzu je možný postup do tradiční školy Lok Yiu Wing Chun (základní stupeň)

Kapacita kurzu: Kapacita kurzu je 15 nových žáků.


Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Text zprávy:

Copyright ©2005 Wing Chun Kung Fu Morava - wingchunkungfu.cz                         DHTML Menu / JavaScript Menu by OpenCube